מדיוניות החזרות ענק הכדורגל

ענק הכדורגל מטווחת בינך לבין חניות שנמצאות בבריטניה, מדיניות החזרות תהיה מולם אך ורק בתנאים הבאים: אתה תקבל את האינפורמציה איך להחזיר את המוצר לסוחר, אתה תשלם על המשלוח חזרה ורק כאשר המשלוח הגיע ליעד, אתה תקבל את מלוא כספך על ההזמנה. חשוב לציין שתופס החזרת מוצר באנגלית בלבד!

לאחר הוצאת החזר תקבל דוא"ל אישור המפרט את הסכום שהוחזר ואת הפריט שקיבלנו בחזרה.

אנו שואפים לעבד את כל ההחזרות במהירות האפשרית ועליכם לקבל אישור לכך תוך שבוע לאחר החזרת הפריט. לתשומת לבך, כי בשל הזמן הנוסף שלוקח למסירה של פריטי דואר בחינם, עשוי לחלוף עד 14 יום עד שתקבל אישור להחזרך. שימו לב כי בשעות עמוסות של השנה כמו חגים ציבוריים, זמנים אלו עשויים להתארך.

הפריטים צריכים להיות באריזה המקורית בה הם מהווים חלק מהסחורה, למשל, מוצרי קופסא, בגדים וחפצי מתנה). כאשר לפריט מצורף כרטיס למדיניות החזרה, הוא עדיין חייב להיות מחובר ללא פגום עם החזרה. דמי משלוח חוזרים הם בעלות ובסיכון שלך בלבד.

אתה יכול להחזיר כל פריט שהוזמן באופן מקוון בהתאם לתנאים בסעיף זה מלבד:

• פריטים בהתאמה אישית או בהתאמה אישית;

• כל פריט שמתדרדר או פג במהירות;

• כל פריט שחותם מסיבות הגנת בריאות או היגיינה אם ביטלתם את האטימה שלהם (או במקרה של בגדי ים, הלבשה תחתונה והלבשה תחתונה, הסרתם את רצועת ההיגיינה), כולל אך לא רק) קוסמטיקה, שמיכות, כובעים, גרביים, הלבשה תחתונה. , מגני מזרנים, מזרנים, תחתוני גברים, בשמים, מוצרי טיפוח אישיים, כריות ובגדי ים;

• כל פריטים שעברו ערבוב בלתי נפרד לאחר המסירה.

במקום שלא הצלחת לטפל בסחורה בסחורה אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב להחזר ולהחזיר לך את הסחורה בעלותך האישית.

כדי להחזיר פריט (ים) ראשית הדפיס את טופס ההחזרות, מלא אותו והחזיר אותו עם החשבונית והסחורה שלך ל:

Customer Returns,
Unit B,
Brook Park East,
Shirebrook.
NG20 8RY.

הורד את קובץ החזרת מוצר