תקנון אתר ענק הכדורגל

כללי

תנאים


עודכן לאחרונה: 10 במרץ, 2020

אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות לפני השימוש בשירות שלנו.

פרשנות והגדרות פרשנות למילים שיש בהן אותיות ראשוניות יש משמעות שהוגדרה בתנאים הבאים.

ההגדרות שלהלן יהיו בעלות אותה משמעות ללא קשר אם הן מופיעות ביחיד או בלשון רבים.

הגדרות


לעניין תנאים והגבלות אלה:

סניף פירושו גורם השולט, נשלט על ידי או בשליטה משותפת עם גורם, כאשר "שליטה" פירושה בעלות על 50% או יותר מהמניות, ריבית ההון או ניירות ערך אחרים הזכאים להצביע לבחירת דירקטורים או רשות מנהלת אחרת .


חברה (המכונה "החברה", "אנחנו", "אנחנו" או "שלנו" בהסכם זה) מתייחסת ענק הכדורגל, HAZIVONI, 1.
מדינה מתייחסת ל: ישראל
טובין מתייחסים לפריטים המוצעים למכירה בשירות.


משמעותה של הזמנות היא בקשה מאתך לרכוש טובין מאתנו.
השירות מתייחס לאתר.


תנאים והגבלות (המכונה גם "תנאים") פירושם תנאים והגבלות אלה המהווים את ההסכם כולו בינך לבין החברה לגבי השימוש בשירות.


שירות מדיה חברתית של צד שלישי פירושו כל שירות או תוכן (כולל נתונים, מידע, מוצרים או שירותים) הניתנים על ידי צד שלישי שעשויים להיות מוצגים, כלולים או זמינים על ידי השירות.


אתר האינטרנט מתייחס לענק הכדורגל, נגיש דרך https://www.giantballs.co.il/
אתה מתכוון לאדם הגישה לשירות או שימוש בו, או לחברה, או לגורם משפטי אחר מטעמו אדם כזה ניגש לשירות או משתמש בו, לפי העניין.


הכרה


אלה הם התנאים והתנאים הנוגעים לשימוש בשירות זה וההסכם הפועל בינך לבין החברה. תנאים והגבלות אלה קובעים את הזכויות וההתחייבויות של כל המשתמשים לגבי השימוש בשירות.

הגישה שלך לשירות שלך והשימוש בו מותנית בקבלתך ועמידה בתנאים והגבלות אלה. תנאים והגבלות אלה חלים על כל המבקרים, המשתמשים ואחרים הניגשים לשירות או משתמשים בהם.

על ידי גישה לשירות או שימוש בו אתה מסכים להיות מחויב לתנאים ולהגבלות אלה. אם אינך מסכים עם חלק מהתנאים וההגבלות הללו, אינך רשאי לגשת לשירות.

הגישה שלך לשירותך והשימוש בו מותנית גם בהסכמתך לתאימות למדיניות הפרטיות של החברה ועמידה בה.

 

מדיניות הפרטיות שלנו מתארת ​​את המדיניות והנהלים שלנו לגבי איסוף, שימוש וחשיפה של המידע האישי שלך כאשר אתה משתמש באפליקציה או באתר האינטרנט ומספרת לך על זכויות הפרטיות שלך וכיצד החוק מגן עליך. אנא קרא בעיון את מדיניות הפרטיות שלנו לפני השימוש בשירות שלנו.

ביצוע הזמנות טובין


על ידי ביצוע הזמנת טובין באמצעות השירות, אתה מתחייב כי אתה מסוגל מבחינה משפטית להתקשר בחוזים מחייבים. הפרטים שלך אם ברצונך לבצע הזמנה למוצרים זמינים בשירות, יתכן שתתבקש למסור מידע מסוים הרלוונטי להזמנתך, כולל ללא הגבלה, שמך, מספר כרטיס האשראי שלך, תאריך התפוגה של כרטיס האשראי שלך, כתובת החיוב שלך , ומידע המשלוח שלך.

הנך מצהיר ומתחייב כי: (i) זכותך החוקית להשתמש בכרטיסי אשראי או חיוב או אמצעי תשלום אחר בקשר להזמנה כלשהי; וכי (ii) המידע שתמסור לנו הוא נכון, נכון ומלא.

על ידי מסירת מידע כזה, אתה מעניק לנו את הזכות למסור את המידע לצדדים שלישיים המעבדים את התשלומים למטרות הקלת השלמת ההזמנה שלך.

ביטול הזמנה


אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב או לבטל את ההזמנה שלך בכל עת מסיבות מסוימות, כולל אך לא רק: זמינות טובין שגיאות בתיאור או במחירים של טובין
שגיאות בהזמנתך אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב או לבטל את ההזמנה שלך אם יש חשד להונאה או לעסקה בלתי מורשית או בלתי חוקית.

זכויות ביטול ההזמנה שלך


ניתן להחזיר כל טובין שתרכוש רק בהתאם לתנאים ולהגבלות אלה ולמדיניות ההחזרות שלנו.

מדיניות ההחזרים שלנו מהווה חלק מתנאים והגבלות אלה. אנא קרא את מדיניות ההחזרות שלנו למידע נוסף על זכותך לבטל את ההזמנה שלך.

זכותך לבטל הזמנה חלה רק על טובין המוחזרים באותו מצב שקיבלת אותם. עליכם לכלול גם את כל הוראות המוצרים, המסמכים והעטיפות של המוצרים. טובין שנפגעו או לא במצב זהה לזה שקיבלתם או שנלבשים פשוט מעבר לפתיחת האריזה המקורית לא יוחזרו.

 

לכן עליכם לדאוג סביר למוצרים שנרכשו בזמן שהם ברשותכם. אנו נשיב לך לא יאוחר מ- 14 יום מהיום בו אנו מקבלים את הסחורה המוחזרת. אנו נשתמש באותם אמצעי תשלום שבהם השתמשת בהזמנה, ולא תישא בכל עמלה בגין החזר כזה.

 

לא תהיה לך שום זכות לבטל הזמנה לאספקה ​​של אחד מה-
מוצרים הבאים:

  * אספקת הסחורה המיוצרת למפרט שלך או המותאמת אישית באופן ברור.
  * אספקת טובין אשר על פי טיבם אינה מתאימה להיות
    חזר, התדרדר במהירות או במקום בו תאריך התפוגה הסתיים.
  * אספקת טובין שאינם מתאימים להחזרה עקב בריאות
    סיבות הגנה או היגיינה ולא נסתמו לאחר המסירה.
  * אספקת טובין שהם, לאחר המסירה, על פי טבעם,
    מעורבב באופן בלתי נפרד עם פריטים אחרים.
  * היצע של תוכן דיגיטלי שאינו מסופק על מדיום מוחשי
    אם ההופעה החלה בהסכמתך המפורשת הקודמת ויש לך
    הודה באובדן זכות הביטול שלך.

זמינות, טעויות ואי דיוקים
--------------------------

אנו מעדכנים כל העת את הצעות המוצרים שלנו בשירות. המוצרים זמין בשירות שלנו עשוי להיות במחיר שגוי, מתואר באופן לא מדויק, או לא זמין, ואנו עשויים לחוות עיכובים בעדכון המידע לגבי המוצרים שלנו בשירות ובפרסום שלנו באתרים אחרים.

איננו יכולים ואנחנו לא מבטיחים את הדיוק או השלמות של אף אחד מידע, כולל מחירים, תמונות מוצר, מפרטים, זמינות, ושירותים.

 

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או לעדכן מידע וכן לתקן שגיאות, אי דיוקים או מחדלים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. 

 

מדיניות מחירים
----------------

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחיריה בכל עת לפני
קבלת צו.

המחירים המצוינים עשויים להיות מתוקנים על ידי החברה לאחר קבלת הזמנה במקרה של כל אירוע המשפיע על המסירה הנגרמת על ידי הממשלה פעולה, שונות במכס, עלויות דמי משלוח גדולות יותר עלויות מטבע חוץ וכל עניין אחר שאינו בשליטת החברה.
במקרה זה, תהיה לך הזכות לבטל את ההזמנה שלך.

תשלומים
---------

כל המוצרים שנרכשו כפופים לתשלום חד פעמי. ניתן לבצע תשלום
באמצעות אמצעי תשלום PAYPAL בלבד

כרטיסי תשלום (כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב) כפופים לבדיקות אימות
והרשאה מאת מנפיק הכרטיס שלך. אם לא נקבל את הנדרש
אישור, לא נהיה אחראים לכל עיכוב או אי מסירה שלך
להזמין.

קניין רוחני
=========

השירות ותכניו המקוריים (למעט תוכן המסופק על ידך או משתמשים אחרים), התכונות והפונקציונליות הם ויישארו הבלעדיים רכוש החברה ומורשיה.

השירות מוגן על ידי זכויות יוצרים, סימנים מסחריים וחוקים אחרים של שניהם
מדינה ומדינות זרות.

אסור להשתמש בסימנים המסחריים ושמלת המסחר שלנו בקשר למוצר כלשהו
או שירות ללא הסכמת החברה בכתב מראש. 
קישורים לאתרי אינטרנט אחרים


=======================

השירות שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי שהם
שאינה בבעלות או בשליטת החברה.

לחברה אין שליטה עליה ואינה נוטלת על עצמה אחריות על תוכן, מדיניות פרטיות או פרקטיקות של אתרי אינטרנט של צד שלישי כלשהו שירותים.

 

בנוסף אתה מאשר ומסכים כי החברה לא תהיה אחראי או אחראי, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או אובדן שנגרם או שלכאורה נגרם על ידי או בקשר לשימוש או להסתמכות על מישהו תוכן, סחורות ושירותים כאלה הזמינים באתרי אינטרנט כאלה או באמצעותם
שירותים.

אנו ממליצים לך בחום לקרוא את התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות מכל אתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי שאתה מבקר בהם.

 

סיום
===========

אנו עשויים לסיים או להשעות את הגישה שלך באופן מיידי, ללא הודעה מוקדמת או
אחריות, מכל סיבה שהיא, לרבות ללא הגבלה אם אתה הפר את התנאים וההגבלות האלה.

עם סיומה, זכותך להשתמש בשירות תיפסק מייד.

הגבלת האחריות
=======================

על אף כל נזק שעלול להיגרם, כל אחריותה של החברה וכל אחד מהספקים שלה תחת כל הוראות בתנאים אלה ושלך סעד בלעדי לכל האמור לעיל יוגבל לסכום ששולמת בפועל על ידיך באמצעות השירות או 100 דולר אם לא רכשת כל דבר דרך השירות.

במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, בשום מקרה לא החברה או הספקים שלה יהיו אחראים לכל סוג מיוחד, מקרי, עקיף או נזקים תוצאתיים כלשהם (כולל, אך לא רק, נזקים בגין אובדן רווחים, אובדן נתונים או מידע אחר, לצורך הפרעה עסקית, בגין פגיעה אישית, אובדן פרטיות הנובעת או קשורה אליו בכל דרך שהיא השימוש או חוסר היכולת להשתמש בשירות, בתוכנת צד ג 'ו / או ב- חומרת מסיבות המשמשת בשירות, או בכל קשר אחר מתן תנאים אלה), גם אם הודיעו לחברה או לספק כלשהו של האפשרות של 
נזקים כאלה ואפילו אם התרופה נכשלה מטרה חיונית.

מדינות מסוימות אינן מאפשרות חריג של אחריות משתמעת או הגבלה של אחריות לנזקים מקריים או תוצאתיים, מה שאומר שחלק מהם ייתכן שהמגבלות לעיל אינן חלות. במדינות אלה, האחריות של כל צד יוגבל במידה המותרת ביותר על פי החוק.

כתב ויתור "ככל שהוא" ו"כפי זמין "
=============================

השירות ניתן לך "ככל שהוא" ו"כמו זמין "ועם כל התקלות וליקויים ללא אחריות מכל סוג שהוא. במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, החברה, בשמה ובשמה חברות כלולות וסוכני הרישיון וספקי השירות שלהם, מבטל במפורש את כל האחריות, בין אם מפורשת, מלכלא, סטטוטורית או אחרת, ביחס לשירות, כולל כל האחריות המשתמעת של סחירות, התאמה למטרה מסוימת, כותרת ואי-הפרה, ואחריות העשויה להתעורר בעקבות התמודדות, דרך ביצוע, שימוש או תרגול סחר.

 

מבלי להגביל את האמור לעיל, החברה אינה נותנת אחריות או התחייבות ואינה מייצגת כל סוג שהוא שהשירות יענה על הדרישות שלך, ישיג את כל התוצאות המיועדות להיות תואם או עובד עם תוכנות, יישומים, מערכות ושירותים אחרים, לפעול ללא הפרעה, לעמוד בסטנדרטים של ביצועים או אמינות או להיות חופשי משגיאות או ששגיאות או פגמים יכולים או יתוקנו.

מבלי להגביל את האמור לעיל, לא החברה ולא אף אחד מהחברה ספק נותן כל ייצוג או אחריות מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע: (i) באשר לתפעול השירות או לזמינותו, או למידע, תוכן וחומרים או מוצרים הכלולים בהם; (ii) כי השירות יהיה ללא הפרעה או ללא שגיאות; (iii) לגבי הדיוק, המהימנות או מטבע של כל מידע או תוכן המסופק באמצעות השירות; או (iv) שהשירות, השרתים שלו, התוכן או הדואר האלקטרוני שנשלחים מטעמו או מטעמם
של החברה נקיים מוירוסים, תסריטים, סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות זדוניות, פצצות זמן או רכיבים מזיקים אחרים.

תחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים חריג של סוגים מסוימים של אחריות או מגבלות על זכויות סטטוטוריות רלוונטיות של צרכן, כך שחלקן או כולן ההכללות והמגבלות לעיל עשויות שלא לחול עליך. אבל במקרה כזה
על החריגות והמגבלות המפורטות בסעיף זה יחולו במידה רבה ניתן לאכיפה על פי החוק החל.

חוק מסדיר
=========

חוקי המדינה, למעט קונפליקטי כללי החוק שלה, יחולו תנאים אלה והשימוש שלך בשירות. השימוש שלך ביישום עשוי גם להיות כפוף לחוקים מקומיים, ממלכתיים, לאומיים או בינלאומיים אחרים.

יישוב סכסוכים
============

אם יש לך חשש או מחלוקת לגבי השירות, אתה מסכים לנסות תחילה לפתור את המחלוקת באופן בלתי פורמלי על ידי פנייה לחברה. למשתמשים באיחוד האירופי


=============================

אם אתה צרכן של האיחוד האירופי, אתה תיהנה מכל חובה הוראות חוק המדינה שבה אתה מתגורר.

ציות משפטי בארצות הברית/ישראל
========================

אתה מצהיר ומתחייב כי (i) אינך נמצא במדינה שהיא בכפוף לאמברגו של ממשלת ארצות הברית, או שנקבע לכך
על ידי ממשלת ארצות הברית כמדינה "תומכת טרור", ו- (ii) אינך מופיע ברשימה כלשהי של ממשלת ארצות הברית של אסורים או צדדים מוגבלים.

ניתוק ויתור
=========

בר הפרדה
----------

אם נקבע כי הוראה כלשהי מתנאים אלה אינה ניתנת לאכיפה או לא תקפה, כך הפרשה תשתנה ותפורש כדי להשיג את היעדים של אלה הפרשה במידה רבה ככל האפשר על פי החוק החל יתר ההפרשות ימשיכו במלוא עוצמתן ותוקפן.

 

ויתור
------

למעט כמפורט כאן, אי מימוש זכות או דרישה ביצוע התחייבות לפי תנאים אלה לא ישפיע על תנאי של צד
יכולת לממש זכות כזו או לדרוש ביצועים כאלה בכל עת לאחריה ויתור על הפרה לא יהווה ויתור על כל
הפרה לאחר מכן.

פרשנות תרגום
=============

ייתכן שתנאים ותנאים אלה תורגמו אם ביצענו אותם העומד לרשותך בשירות שלנו. אתה מסכים שהטקסט האנגלי המקורי יגבר במקרה של מחלוקת.

שינויים בתנאים והגבלות אלה
=========================

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות או להחליף תנאים אלה בכל זמן. אם התיקון הוא מהותי אנו נעשה מאמצים סבירים לספק הודעה של 30 יום לפחות לפני כל התנאים החדשים שייכנסו לתוקף. מה
מהווה שינוי מהותי ייקבע לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

על ידי המשך גישה או שימוש בשירות שלנו לאחר שהשינויים הללו יתבצעו אפקטיבי, אתה מסכים להיות מחויב,

אם אינך מסכים התנאים החדשים, כולם או חלקם, אנא הפסיקו להשתמש באתר ובאתר שירות.

צור קשר
==========

אם יש לך שאלות לגבי תנאים והגבלות אלה, תוכל ליצור קשר איתנו:

   * במייל: info@giantballs.co.il