שירות לקוחות:
sales@giantballs.co.il

כל הזכויות שמורות לענק הכדורגל 2015©

  • Grey YouTube Icon
  • Facebook Clean
  • Instagram Clean

תקנון אתר ענק הכדורגל

כללי

השימוש או הקניה באתר ענק הכדורגל (www.giantballs .co.il ) הינם בכפוף לתקנון זה ובהתאם להוראותיו. שימוש כלשהו או ביצוע הזמנה באתר ענק הכדורגל מהווה הסכמת הלקוח לתנאי התקנון. ענק הכדורגל שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מזמן לזמן.

תנאים לשימוש באתר

אם אתה מתחת לגיל 18, אתה חייב לקבל את הסכמת ההורים או האופטרופוסטים שלך לפני שאתה:
1) יוצר קשר עם ענק הכדורגל
2) שולח כל מידע שהוא לענק הכדורגל
3) מבצע רכישה באתר ענק הכדורגל

הזמנה

1. ביצוע הזמנה

הזמנה תבוצע באמצעות אתר ענק הכדורגל. השלמת ההזמנה ע"י הקונה מהווה התחייבות לרכישה ולתשלום בגין המוצרים ו/או השירותים המוזמנים

 

2. בדיקה ואישור הזמנה

חיוב הלקוח/ה יתקיים רק לאחר השלמת אישור ההזמנה, במידה והמוצר שרכשת אזל מהמלאי, תקבל מייל מענק הכדורגל להצעת מוצר אחר או החזר כספי מלא.

3. תשלום

התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי – ישירות באמצעות אתר האינטרנט, או באמצעות פייפל.

אספקה ומשלוח

1. אופן האספקה:

כל המשלוחים יעשו מחנויות מקוונות במדינות אירופה.

משלוח חינם יגיע אל ביתך דרך DHL EXPRESS, נא לרשום מיקוד תקין. בין 5 - 10 ימי עסקים לארץ ישראל.

לחו"ל זמן  המשלוח הוא בין 5 - 10 ימי עסקים.

היה ופריטים בהזמנה – כולם או מקצתם אינם זמינים במלאי, ענק הכדורגל תיצור קשר עם הקונה באמצעות דאר אלקטרוני בתוך שני ימי עסקים ממועד ההזמנה ותודיע על העדר זמינות במלאי והצעה חלופית או החזר כספי מלא.

מדיניות החזרות

החזרת מוצר בשל פגם תותר בתוך 14 ימים ממועד ההזמנה, בתנאים הבאים:

המוצר הוחזר בשלמותו ובאריזתו המקורית . אריזה שנפתחה לא תתקבל בחזרה.

חשבונית/קבלה המעידה על הקניה תצורף למוצר.

בהחזרת מוצר בשל פגם, תשיב ענק הכדורגל את המחיר המלא ששולם בגין המוצר. בהחזרה של מוצר שאינה בגין פגם במוצר, תפעל ענק הכדורגל על פי " החוק להגנת הצרכן " למען הסר ספק יודגש כי לא תתקבל החזרה ולא יוחלף מוצר שאינו באריזתו המקורית או שכבר נעשה בו שימוש.

מחירים

המחירים המופיעים באתר כוללים את כל המיסים וההיטלים המתחייבים ע"פ חוק, לרבות מס ערך מוסף אם וכאשר חל, בשיעורים הקבועים בחוק.

ענק הכדורגל שומרת לה את הזכות לבצע שינוי במחירים ללא הודעה מוקדמת מראש. כל שינוי במחיר לא יחול רטרואקטיבית על הזמנה שהושלמה לפני השינוי.

במידה ורכשת מוצרים מעל 100 דולר, תחויב על ידי חברת השליחויות DHL במע"מ, על פי חוקי מע"מ שניתן לראות כאן

מוצרים

1. תיאור ותמונות

ענק הכדורגל עושה כל מאמץ להציג באפן מלא וברור את כל המידע הרלוונטי אודות המוצר הנרכש. המידע המוצג הוא מידע שסופק ע"י היצרן ואומת ככל הניתן ע"י ענק הכדורגל. יודגש שהתמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד.

2. זמינות

מוצרים המוצגים באתר יציגו בצורה ברורה את זמינות המוצרים במלאי ואת תנאי האספקה. במקרים בהם למרות האמור לעיל לא תתאפשר אספקת המוצר שהוזמן במסגרת זמן האספקה המובטח, תימסר הודעה על כך ללקוח תוך שני ימי עסקים ממועד ההזמנה לכל היותר.

במידה ורכשת מוצר שאזל מהמלאי, ניתן לבטל את ההזמנה או כמובן להחליף למוצר אחר. מקרים כאלה נדירים, אבל יכולים לקרות.

הגבלת אחריות

המוצרים הנמכרים באתר נמכרים כמו שהם. הספקים של המוצרים השונים המופיעים באתר אינם בבעלות ענק הכדורגל ואינם מופעלים על ידיו. אלא אם כן נכתב אחרת, כל מידע המוצג באתר לגבי המוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו לענק הכדורגל ע"י הספקים, ונמצא באחריותם הבלעדית והמלאה.

באם נפלה טעות  בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את הספקים ו/או את ענק הכדורגל. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלי גוון בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל .

ענק הכדורגל לא תישא באחריות בשום מקרה של נזק עקיף שנגרם עקב שימוש במוצרים המסופקים על ידה.

שירות לקוחות

ענק הכדורגל מעמידה שירות לקוחות לרשות לקוחותיה. ניתן לפנות במהלך כל שעות היממה לפי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר תחת "צור קשר".

פרטיות ושמירת סודיות

ענק הכדורגל מתחייבת לשמור על פרטיות לקוחותיה ולשמור את פרטיהם לשימושה בלבד, ולא להעבירם לצד ג' ללא הסכמתם המפורשת של הלקוחות.