תודה שלקחת חלק בהעצמת הכוחות שלך במגרש!

המדריך  מחכה  לך במייל בתקיית "קידום מכירות"

לבנתיים:

פאקינגשיט! הרבה שחקנים שואלים, איך ניתן להגיע לרמה של כוכב בין לאומי? בחיים לא מספיק רק לשאול שאלות! צריך להיחשף לידע חדש ותוך כדי להתחיל לעשות.

אנו רוצים לספר לך על סודות כדורגל ממיטב המומחים שלנו שפרוסים בכל העולם. סודות של גדולי הפוליטיקאים, המאמנים, ואנשי העסקים המצליחים ביותר יכולים להיות אצלך בכף היד תוך מספר דקות?

מאת שייבר אמסלוד | ענק הכדורגל | חנות און ליין הגדולה ביותר בישראל | ינואר 2018

היי תותח מה קורה? טיפ נורא נורא חשוב!

המסר אליך הוא מאד מאד פשוט. בכל פעם שאתה באימון ויש ספרינטים 1 על 1 או שיש תחרות של שני שחקנים. תמיד תבחר להתאמן עם שחקן שהוא יותר מהיר ממך ויותר וטוב ממך בכישורים, מפני שאתה תוכל ללמוד את אותו שחקן ולהצליח להטמיע דברים מאותו אישיות שלו באישיות שלך.

זה נקרא חוק ההעתקה שיכול לשחק לטובתך במידה ותיישם אותו כל פעם מחדש. בסופו של דבר זה יהיה הרגל עבורך להעתיק כישרונות מצוינים וזה סוד מאד חשוב, שיכול לשנות לך את כל התפיסה לגבי עולם הכדורגל.

וזאת הדרך היחידה שלך להשתפר, הרי אתה מסכים איתי, שאם היית מתאמן עם שחקנים חלשים ממך, אז בעצם לא היה לך את האתגר והיית מגיע עד לנקודה מסוימת בכישורים שלך, נכון?

מה קורה לרוב השחקנים?

האגו שלהם לא נותן להם מנוח וסביר להניח שהם לא רוצים להשתמש בטיפ הזה, אבל אתה אדם מיוחד שבחר לקחת חלק בהעצמת הידע האישי והמנטאלי שלך וכל זה בגלל שבחרת לצאת מחוקי העדר, ורק על זה אתה צריך לקבל צל"ש!

השחקנים האלה פוחדים שאותו שחקן יעקוף אותם ויעשה להם "בושות" ולכן הם תמיד יעדיפו ללכת על פי האגו שלהם ולשחק עם חלשים מהם. מבחינה הישרדותית הדבר די מובן ואני לא שופט אותם, כי בסופו של דבר אנחנו יצורים תחרותיים מטבענו, וברגע שאנו מרגישים הפסד, אז כמובן שהאגו שלו נפגע מן הסיטואציה.

אתה רוצה לקחת את הרמה שלך קדימה ולהיות גדול?

 

גדולים מתמודדים עם קשיים בהרבה יותר קשים, ולכן אתה תבחר את השחקנים הטובים ביותר להתאמן איתם ואתה גם תגיע לתוצאות מרחיקות לכת. רק הסוד הזה יכול להציל אותך משחקן בינוני ומטה לשחקן גדול ביותר.

הטיפ הזה נורא פשוט מבחינת היישום שלו ובכלל לא מסובך. הטיפ הזה לא רק יפתור לך את האימונים ואת שיפור המשחק שלך, אלא הטיפ הזה יכול לעזור לך בחיים בכל דבר. פשוט תמיד תבחר להתאמן בכל תחום בחיים עם האנשים החזקים ביותר בתחום.

ויכול להיות שאותו אדם שבחרת באימון יעקוף אותך, ויכול להיות שאתה תרגיש קצת מושפל בהתחלה, אבל זו בדיוק הסיבה שתהפוך אותך לגדול. בתחילת הדרך שלך תצטרך להתמודד עם בעיות האגו שפיתחת מתקופות ישנות וזה חלק מהתפתחות שלך בתור שחקן ואדם גדול.

המהות של התחרות שלך, זה לא לנצח את היריב, אלא להתמודד עם יריב חזק וכך לשפר את הטכניקה שלך ואת המהירות שלך. היריב החזק הוא רק הבוחן שלך להצליח לשפר את כשורייך ולעלות ברמה שלך.

 

אם תסתכל על זה מנקודת מבט כזו, אתה פשוט תשתפר בכל תחום שאליו תפנה. גדולים לא מתחילים כגדולים, הם עוברים הרבה אימונים קשים לפני ההצלחה הגדולה.

רוב בני האדם פשוט "קיימים", או כמו שלואיס סנקה, פילוסוף מתקופת ראשית הספירה קרא לזה: "חולפים על פני הזמן", מבלי לשאול את עצמם: "האם משהו ממה שאני עושה מקדם אותי בחיים? לוקח אותי למקום טוב יותר? האם אני צריך לשנות משהו?". 

נשמע מוכר וקצת לא נעים, נכון?

אבל מה אפשר לעשות?

איך להעיר את הענק הפנימי?

מקנה כלים ייחודיים ועוצמתיים  שעזרו  לאלפי אנשים  ויכול  גם  לעזור  לך  להתקדם  אל עבר הגרסא הטובה ביותר של עצמך במהירות. 

לקום כל בוקר עם אנרגיות ופוקוס.......................................

ליצור לעצמך רמות מפתיעות של בטחון עצמי.....................

להיפטר מהרגל הדחיינות ולהגיע ליעדים שהצבת לעצמך....

לשנות אמונות מגבילות ומעקבות לאמונות תומכות ומועילות

איך להיפטר מהפחדים שמגבילים אותך...............................

דמיון חדש על עצמך...........................................................

עשייה לעבר החלום............................................................

יציאה מאזורי נוחות ועבודה קשה.......................................

תשוקה ואהבה למשחק.......................................................

מה המחיר שאתה מוכן לשלם בשביל להיות כדורגלן מצליח.

לא לצפות בשביל לא להתאכזב..........................................

סביבה לא תומכת..............................................................

יש לך עכשיו הזדמנות קצרה ללמוד את מה ש - 98% מהאוכלוסיה בכלל לא מודעים אליו.

 

ארגנו לך את כל המידע הכי משוכלל מעולם ההשפעה של הכדורגל הישראלי והעולמי, שכנוע, התפתחות אישית והצלחה - הכל במקום אחד.

נכון, הוא גם יעזור לך להעלות את הבטחון העצמי והסטטוס החברתי שלך, להשיג יותר מטרות בחיים - וסוף סוף להיות מאושר, אבל אלו רק חלק מתוצאות הלוואי של ספר הסודות המיוחד הזה.

״אוקיי! הבנתי ש - הספר יכול לעזור לי במגוון תחומים בחיי ואני רוצה לרכוש אותו.

 

מה ההשקעה שלי?״

מחיר רגיל: 287 ש"ח

ההשקעה שלך לזמן מוגבל היא: 97 ש"ח בלבד!!!

 

"אז תלחץ עכשיו על התמונה כאן למטה, עבור לעמוד הסליקה המאובטח, תבצע עכשיו רכישה וקבל תוך פחות מ - 24 שעות את ספר למייל.

 

20 עמודי פי די אף קלים ליישום!